Alaskan Road Truckers: Zagraj jako Lisa Kelly
fot. Materiały promocyjne
News

Alaskan Road Truckers: Zagraj jako Lisa Kelly

Alaskan Road Truckers: Zagraj jako Lisa Kelly

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Gwiazda znanej produkcji w polskiej grze!

Road Studio S.A. informuje, że w dodatku Ice Roads do gry Alaskan Road Truckers jedną z grywalnych postaci będzie Lisa Kelly, prawdziwa alaskańska truckerka znana z serialu Ice Road Truckers. Bezpłatne rozszerzenie gry będzie mieć premierę jeszcze w grudniu.

Alaskan Road Truckers to symulator kierowcy ciężarówki z elementami gry survivalowej. Premiera tytułu miała miejsce 18 października 2023. Towarzyszyła jej premiera kosmetycznego DLC Mother Truckers Edition. Od chwili premiery gra otrzymała m.in. Halloween Update, wprowadzający nowe dekoracje świata i ciężarówek, a także Trucking Legends Update, którego głównym elementem były nowe tryby gry. Zarazem nieustannie trwały prace nad poprawianiem błędów technicznych, dzięki czemu ocena gry wzrosła od premiery o 15 punktów procentowych.

 

Lisa Kelly to zamieszkała w Faribanks na Alasce (mieście, które odwiedzamy również w grze) truckerka oraz stanowa mistrzyni sportu FMX (freestyle motorcross). Wystąpiła w serialach Ice Road Truckers oraz IRT: Deadliest Roads. Prowadziła ciężarówki na słynnej alaskańskiej Dalton Highway (obecnej w grze), a także w Boliwii, Peru i Himalajach.

 

- Lisa Kelly jako część dodatku Ice Roads to doskonałe połączenie, które dodatkowo uwiarygadnia nasz wirtualny świat. Ws

półpracabyła przyjemnością i zarazem ciekawym doświadczeniem, jako że komunikacja przebiegała nierzadko podczas dalekich podróży pani Kelly. Cieszymy się także, że pani Kelly użyczy głosu do naszego zwiastuna Ice Roads, tak jak zrobiła to w zwiastunie premierowym Alaskan Road Truckers - komentuje Michał Puczyński, CEO Road Studio S.A.

 

-  Trudno znaleźć kogokolwiek lepszego do tchnięcia życia w nowe misje na szlakach lodowych, niż Lisa Kelly z Ice Road Truckers. Wiemy, że gracze będą zachwyceni, mając ją jako grywalną postać, gdy będą doświadczać mroźnych zim na Alasce - mówi Helen Churchill, EVP of Publishing w Green Man Gaming Publishing.

 

DLC Ice Roads to bezpłatny, duży dodatek rozszerzający mapę oraz dodający nowe rodzaje wyzwań i ładunków. Gracz dostanie do dyspozycji tereny wysokogórskie oraz duże zamarznięte jezioro z drogami prowadzącymi do kilku lokacji. Nieostrożna jazda po lodzie może skończyć się załamaniem się lodu i zatopieniem ciężarówki. Latem gracz będzie mógł korzystać z promu, aby przedostać się na drugi brzeg.


Wraz z Ice Roads ukaże się nowe, niezapowiedziane jeszcze DLC. Wprowadzi ono nowe elementy customizacyjne do ciężarówki oraz nową grywalną postać. Premiera obu dodatków powiązana będzie z wyprzedażą, rundą widoczności na Steamie oraz towarzyszącą kampanią reklamową. W okolicy Świąt natomiast rozpocznie się specjalny event dla graczy, towarzyszący wyprzedaży świątecznej.

 

Dodatek Ice Roads zadebiutuje już wkrótce.

 

Road Studio/ as/

Powiązane tematy:

PC
zapowiedzi