Apex Legends będzie zawsze pod ręką
fot. EA
ESPORT

Apex Legends będzie zawsze pod ręką

Apex Legends będzie zawsze pod ręką

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Apex wreszcie mobilne!

Firma Electronic Arts Inc ogłosiła, że Apex Legends Mobile, nowa strategiczna gra typu battle royale, osadzona we uniwersum Apex Legends, jest już dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS. 

Apex Legends Mobile opiera się na rozgrywce z legendarnymi postaciami, najwyższej klasy starciami drużynowymi i szybkiej walce. Gra została stworzona od podstaw z myślą o rozgrywce mobilnej i niesie ze sobą niesamowitą, dynamiczną, drużynową akcję battle royale, którą pokochali fani na całym świecie. Premiera mobilna oferuje graczom nowy i wyjątkowy punkt styczności z uniwersum Apex Legends, dając fanom, zarówno nowym, jak i starym, szansę na poszerzenie doświadczeń z Apex Legends dzięki innowacjom mobilnym i możliwości gry w dowolnym miejscu i czasie.

 

Sezon 1 startuje dziś wraz z całkowicie nowym zwiastunem rozgrywki, prezentującym nową Legendę, która początkowo zadebiutuje jedynie na urządzeniach mobilnych - Fade'a, superżołnierza wykorzystującego potężną technologię zmiany fazy. Gracze mogą wypatrywać nowej zawartości, limitowanych czasowo trybów, Legend, zawartości specyficznej dla danego regionu oraz przejęć miast niezależnie od wersji konsolowej i PC, które pojawią się w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

EA/ as/

Powiązane tematy:

Apex Legends