C&C prawie za darmo!
fot. autora
RETRO

C&C prawie za darmo!

C&C prawie za darmo!

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Red Alert za dychę? Teraz na Steam!

Remastery dwóch pierwszych odsłon serii Command & Conquer są dostępne na Steam w bardzo niskiej cenie! Produkcje można nabyć za 10,48 złotych, zamiast, jak dotąd, prawie 70.

Musicie się jednak spieszyć - promocja jest ważna tylko do 23 stycznia!

C&C to klasyczne już gry strategiczne (real time strategy - RTS) z lat 90-tych zremasterowane tak by nie tylko wyglądały nowocześniej i czytelniej (z poszanowaniem klimatu pierwowzoru) ale też - wzbogacone o wszystkie oficjalne dodatki i odnowiony soundtrack kultowego Franka Klepackiego.

W naszej recenzji o tym remasterze pisaliśmy tak:

To nadal perfekcyjne RTSy. Mało tego - jako człowiek dorosły, lepiej pojmujący na czym polega współczesne pole walki doceniłem głębie strategicznej myśli tam zawartą. O ile w dzieciństwie piechotę uznawałem w dalszych misjach za zbędną dziś doceniam jej rolę w zwalczaniu innej piechoty a także czołgów nieprzyjaciela podczas walk na bardziej ciasnych mapach. Podobnie lotnictwo - nagle wiem jak włączyć je do walki, etc. etc. etc.
Remaster nie zmienia więc założeń, zostawia niektóre błędy (pathfinding jednostek!!!), szlifuje grafikę, dodaje opcję trudności dla starych koni nie mających na granie już tyle czasu co kiedyś (Casual Difficulty), drastycznie zaś poprawia jakość filmów i kultowej muzyki Franka Klepackiego. Death March jeszcze nigdy nie brzmiał tak dobrze!

Pełna treść recenzji: https://endgame.pl/article/c-and-c-remaster

Gry są dostępne na Steam: https://store.steampowered.com/agecheck/app/1213210/

 

Powiązane tematy:

EA
Red Alert
Steam
retro