Detroit: Become Human - soundtrack trafił na winyl
fot. Materiały promocyjne
News

Detroit: Become Human - soundtrack trafił na winyl

Detroit: Become Human - soundtrack trafił na winyl

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Płyta winylowa Detroit: Become HumanTM Original Soundtrack Volume 2, świętująca 25. rocznicę Quantic Dream dostępna od dziś

Limitowany do 500 sztuk w Quantic Dream Eshop, Detroit: Become HumanTM Original Soundtrack Volume 2 zawiera podwójny winyl wypełniony utworami muzycznymi z gry

Obraz zawierający tekst, wewnątrz, niebieski

Opis wygenerowany automatycznie


Detroit: Become HumanTM Original Soundtrack Volume 2 w sklepie Quantic Dream Eshop: https://shop.quanticdream.com/. 

Quantic Dream prezentuje Detroit: Become Human Original Soundtrack Volume 2, zawierający kultowe motywy muzyczne Connora, Kary i Markusa, a także utwory lokalnych artystów, którzy przyczynili się do zmiany miasta Detroit w czwartego bohatera gry.

Przeżyj jedne z najbardziej ekscytujących i emocjonujących momentów z wielokrotnie nagradzanej gry Detroit: Become HumanTM, prezentowane na dwupłytowym pakiecie dostępnym w cenie wynoszącej 44,99 €. Jest to druga edycji ścieżki dźwiękowej na płycie winylowej wyprodukowana przez studio, po pierwszej limitowanej edycji, która ukazała się we wrześniu 2020 roku.

Na płycie A można ponownie doświadczyć zimnej osobowości Connora dzięki elektronicznej ścieżce dźwiękowej Nimy Fakhrara, poczuć poruszającą i emocjonalną wyprawę Kary dzięki orkiestrowej kreacji Philipa Shepparda oraz dołączyć do walki o wolność androidów z Markusem i Jericho dzięki kompozycji Johna Paesano. Na dysku B znajduje się wybór ośmiu utalentowanych, niezależnych artystów z Detroit, którzy pomogli wnieść do gry ducha swojego ukochanego miasta - od soulu po techno, od bluesa po hard rocka.

Ten ekskluzywny i limitowany nakład Detroit: Become Human™ Original Soundtrack Volume 2 jest dostępny od dziś w oficjalnym sklepie internetowym Quantic Dream pod adresem https://shop.quanticdream.com/.   

Detroit: Become Human™ oddaje los ludzkości i androidów w Twoje ręce. W niedalekiej przyszłości, w której maszyny stały się bardziej inteligentne od ludzi, każdy Twój wybór wpłynie na wynik fabuły, dzięki jednej z najbardziej rozbudowanych interaktywnych narracji, jakie kiedykolwiek powstały. Detroit: Become Human stało się sukcesem krytycznym i finansowym, przekraczając niedawno liczbę 7 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Gra jest obecnie dostępna na PC.

Informacje o Quantic Dream

Quantic Dream to studio gier wideo z siedzibą w Paryżu i Montrealu, założone w 1997 roku przez Davida Cage'a. Unikalne doświadczenia narracyjne oferowane przez The Nomad Soul™, Indigo Prophecy™, Heavy Rain™, Beyond: Dwie Dusze™, Detroit: Become Human™, dotarły do milionów graczy na całym świecie i zdobyły ponad 250 międzynarodowych nagród.  

Jako niezależny wydawca od 2019 roku, Quantic Dream wspiera również oryginalnych twórców z unikalnymi wizjami, które są wprowadzane w życie z pomocą ekspertyzy Quantic Dream, środków produkcji, finansowania oraz dostępu do międzynarodowego rynku i graczy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.quanticdream.com

Otwarte rekrutacje znajdują się pod tym linkiem: http://www.quanticdream.com/careers

Wszystkie najnowsze aktualizacje dotyczące Quantic Dream mona znaleźć na oficjalnym profilu studia na platformie Twitter.

Quantic Dream/ as/

Powiązane tematy:

gry a kultura
PC
konsole