Dwie nowe kolekcje w The Sims
fot. EA
News

Dwie nowe kolekcje w The Sims

Dwie nowe kolekcje w The Sims

Zespół EndGame

Zespół EndGame

The Sims 4 ogłasza dwie nowe Kolekcje - Księżycowy szyk i Mali obozowicze będą dostępne już 26 maja

Firmy EA i Maxis zapowiedziały dzisiaj Kolekcje The Sims 4 Księżycowy szyk oraz The Sims 4 Mali obozowicze, które będą dostępne już 26 maja na PC i Mac na platformach Origin i Steam oraz konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S oraz Xbox One.

W tym sezonie Simomaniacy mogą zawładnąć nocą dzięki nowej zawartości, która zachęca do odkrywania zabawy po zachodzie słońca i przemiany w nowe, ekscytujące wersje samych siebie.

Dzięki Kolekcji Księżycowy szyk gracze mogą odkryć nowe style i wystroić Simów na niezapomniany wieczór w Mieście Miłości! Zainspirowane paryską influencerką Paolą Locatelli i współczesną modą, nowe stylizacje są idealne na nocy wypad do miasta.

Obraz zawierający osoba, tłum

Opis wygenerowany automatycznie

Gracze mogą otoczyć się kolorami i nowoczesną garderobą idealną na randki. Simomie będą mogli czerpać inspirację z klasycznych paryskich stylów, aby stworzyć swój własny, nowoczesny styl. Mogą łaczyć szorty z trampkami lub podkręć swój wygląd za pomocą jedwabiu i błyskotek. 

Kolekcja Mali obozowicze zachęca Simów do odkrywania i cieszenia się przyrodą dzięki przytulnemu, praktycznemu sprzętowi do biwakowania na podwórku. Simowie mogą grać w gry na zewnątrz, pozostając bezpiecznymi w stworzonej przez nich fortecy z koców, a to wszystko dzięki kolekcji, która oferuje wszystko, czego potrzebuje rodzina na noc pełną kreatywnej zabawy!

Dzieci opanują podwórko dzięki uroczym meblom, sprzętowi kempingowemu i mnóstwu zabawek! Mogą piec pianki w blasku miliona świateł i tworzyć wspomnienia z dzieciństwa, które pozostaną z nimi na całe życie. Mogą również wykazać się sprytem i skorzystać z zabawek DIY, aby stworzyć kocykowe forty przypominające samochód lub statek kosmiczny. Całość uzupełni projektor na świeżym powietrzu wykonany z prześcieradła i innych domowych przedmiotów. 

EA/ as/

Powiązane tematy:

EA