Epicka produkcja za darmo na Epicu
fot. Materiały promocyjne/Epic Games Store
News

Epicka produkcja za darmo na Epicu

Epicka produkcja za darmo na Epicu

Marcin Litwiniuk

Marcin Litwiniuk

W tym tygodniu 19-26 maj 2022 do godziny 17.00 EpicGames prezentuje Wam tylko jedną produkcję

Jednak jest to bardzo dobry tytuł jeśli lubicie strzelanki pierwszoosobowe z wieloma łupami 

 

Borderlands 3 Poniżej wrzucam Wam kopię opisu z karty gry 

Oryginalna strzelanka z łupami powraca i zawiera bazyliony giwer oraz zupełnie nową przygodę napędzaną chaosem! Przebij się przez nowe planety i wrogów jako jeden z czworga całkowicie nowych Vault Hunterów — poszukujących skarbów kozaków z pogranicza, z których każdy posiada zaawansowane drzewo umiejętności, zdolności i personalizacje. Graj solo lub ze znajomymi, zmierz się z szalonymi wrogami, zgarnij mnóstwo łupów i ocal swój dom od najbardziej bezwzględnych przywódców sekt w całej galaktyce. 

CHAOTYCZNA JAZDA BEZ TRZYMANKI Powstrzymaj fanatyczne Bliźniaki Calypso przed zjednoczeniem klanów bandytów i zdobyciem największej władzy w galaktyce. 

TWÓJ VAULT HUNTER, TWÓJ STYL GRY Wciel się w jednego z czworga nowych niepowtarzalnych Vault Hunterów, z których każdy posiada własne niepowtarzalne zdolności, styl gry, zaawansowane drzewo umiejętności i mnóstwo opcji personalizacji. Wszyscy Vault Hunterzy potrafią siać chaos w pojedynkę, ale dopiero w drużynie są naprawdę nie do zatrzymania. • 

Moze jako THE GUNNER: Kiedy Moze potrzebuje wsparcia, digistruktuje swojego mecha — Iron Beara — i wywala z partyzanta dodatkową siłę ognia. • 

Amara jako THE SIREN: Pewna siebie awanturniczka, posiadająca zdolność przywoływania eterycznych pięści. Amara używa swoich mocy syreny, aby pogromić wrogów. • FL4K jako BEASTMASTER: FL4K żyje dla polowań, tak samo jak jego wierne bestie, czekające na komendy swojego pana. Ich ulubiona zwierzyna? Nieświadomi niczego bandyci, biedni frajerzy. • 

Zane jako OPERATIVE: Specjalizujący się w gadżetach bojowych, Zane jest ekstremalnie wydajny w walce — błyskawicznie do niej dołącza, sieje chaos i wymyka się po cichu, jakby nigdy go tam nie było. 

PRZEŁADUJ GIWERĘ I ZACZNIJ ŁUPIĆ Z masą broni i gadżetów, każda walka to szansa na zgarnięcie nowego wyposażenia. Pistolet z pociskami tarczy o własnym napędzie? Jest. Karabin wystrzeliwujący wulkany, plujące ogniem? Oczywiście. Działka, które potrafią wykształcić własne nogi i gonić wroga, obrzucając go jednocześnie wyzwiskami? Jasne, to też mamy. 

NOWE POGRANICZE Odkryj nowe planety poza Pandorą, z których każda ma własne niepowtarzalne krajobrazy i wrogów do zniszczenia. Przebijaj się przez niebezpieczne pustynie, walcz w ogarniętych wojną miastach, przemierzaj zabójcze bagna i nie tylko! 

BŁYSKAWICZNA I PŁYNNA WSPÓŁPRACA Graj z każdym, kiedy chcesz — online lub na dzielonym ekranie — niezależnie od poziomu czy postępów solo. Wspólnie z towarzyszami z drużyny pokonaj wrogów lub zalicz zadania, a nagrody zachowasz dla siebie. Tu dla każdego wystarczy łupów.

Powiązane tematy:

Epic Games Store