ESL łączy siły z Lenovo!
fot. Pixabay
ESPORT

ESL łączy siły z Lenovo!

ESL łączy siły z Lenovo!

Zespół EndGame

Zespół EndGame

ESL Gaming i Lenovo Legion łączą siły na rzecz Intel® Extreme Masters

ESL Gaming, wiodąca firma esportowa na świecie, oraz globalna marka technologiczna Lenovo ogłosiły dziś swoje wyłączne partnerstwo w zakresie komputerów PC na potrzeby turniejów Intel® Extreme Masters (IEM) organizowanych przez ESL. Począwszy od IEM Dallas w czerwcu 2022 r., Lenovo Legion będzie oficjalnym partnerem OEM dla wielu turniejów IEM, aż do IEM Katowice 2023.

W ramach współpracy Lenovo Legion zaprezentuje swoją ofertę wysokowydajnych komputerów do gier – znanych z tego, że są “Stylowe na zewnątrz. Drapieżne wewnątrz.” – poprzez różne integracje marek. Współpraca obejmie ekspozycję marki Lenovo Legion podczas wydarzeń IEM na żywo, a także w mediach społecznościowych i online, w tym podczas transmisji w serwisie Twitch, oglądanych przez setki tysięcy entuzjastów gier z całego świata. Tysiące fanów odwiedzających osobiście targi IEM będzie miało okazję odwiedzić stoisko Lenovo Legion i zagrać na potężnym sprzęcie, stworzonym z myślą o grach.

"Jesteśmy zachwyceni współpracą z firmą Lenovo i jej udziałem w prestiżowych turniejach Intel Extreme Masters" - powiedział Rodrigo Samwell, Chief Commercial Officer w ESL Gaming. "Lenovo Legion to idealny partner dla tych niesamowitych, legendarnych zawodów esportowych, które stworzyliśmy wspólnie z firmą Intel. Jesteśmy przekonani, że wzmocnią one wrażenia z rozgrywki profesjonalnych graczy i ogólne wrażenia fanów."

"Lenovo Legion to marka gamingowa z korzeniami w esporcie, a współpraca z jedną z najlepszych na świecie marek organizujących turnieje esportowe świadczy o naszym zaangażowaniu w społeczność graczy" - powiedziała Emily Ketchen, Vice President and Chief Marketing Officer of Intelligent Devices Group w Lenovo. "Jesteśmy dumni, że możemy dołączyć do fanów i zwolenników Intel Extreme Masters w tym roku, wspierając najlepszych graczy i drużyny na całym świecie w osiąganiu najlepszych wyników wraz z wysokowydajnymi urządzeniami Lenovo Legion zasilanymi przez Intel w nadchodzącym sezonie."

Pierwszym turniejem, rozpoczynającym współpracę, jest Intel® Extreme Masters Dallas 2022, w którym pula nagród wynosi 250 000 $ i który odbędzie się w Kay Bailey Hutchison Convention Center w Dallas w Teksasie w dniach 3-5 czerwca. Po szczegóły zapraszamy na oficjalną stronę.

Więcej informacji można uzyskać na stronie about.eslgaming.com lub na kanałach ESL Gaming na portalach społecznościowych LinkedIn, Facebook, Twitter oraz Instagram

ESL Gaming/ as/

Powiązane tematy:

esport