Esport staje się... mobilny
fot. Materiały promocyjne
ESPORT

Esport staje się... mobilny

Esport staje się... mobilny

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Mobilny turniej esportowy, w ramach którego odbędą się zawody w BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA, Brawl Stars i Clash of Clans zawita w Indiach

Snapdragon Pro Series India zadebiutuje wraz z regionalnymi finałami Snapdragon Mobile Open 12 czerwca

 

W związku z serią turniejów Snapdragon® Pro Series, która rozwija się już w kilku regionach, ESL Gaming, wiodąca firma esportowa na świecie, z radością wita graczy w Indiach, którzy mogą wziąć udział w jednym z największych globalnych ekosystemów mobilnego esportu. Rozgrywki w BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA i Brawl Stars, rozpoczną się później tego roku, natomiast fani Clash of Clans mogą przygotować się na niezwykłe emocje już 12 czerwca, podczas finałów 1. sezonu turnieju inauguracyjnego.

Zacięta walka w Clash of Clans trwa od 2 czerwca. Rozgrywki zakończą się regionalnymi finałami Snapdragon Mobile Open, w których 16 najlepszych drużyn będzie walczyć o jedno z ośmiu dostępnych miejsc w Snapdragon Mobile Challenge i 50 000 dolarów w puli nagród podczas kolejnej ekscytującej fazy Snapdragon Pro Series. Zmagania w popularnej grze battle royale, BATTLEGROUNDS MOBILE INDIA, rozpoczną się w lipcu, natomiast rozgrywki w Brawl Stars zaczną się w październiku.

"To niesamowite, że możemy powitać graczy i fanów z Indii oraz udostępnić Snapdragon Pro Series jeszcze większej liczbie aspirujących graczy mobilnego esportu na całym świecie" – powiedział Kevin Rosenblatt, General Manager, Mobile w ESL Gaming. "Seria zaczyna się na najniższym progu wejścia od rozgrywek Snapdragon Mobile Open, a następnie gracze mają możliwość wspinania się po drabince, by w końcu zostać uznanymi mistrzami w programach Challenge i Masters. Nie możemy się doczekać, aby wraz z naszymi partnerami i fanami w Indiach współtworzyć kolejny rozdział w historii mobilnego esportu, dając graczom platformę, dzięki której będą mogli zobaczyć jak rozwijają się niektóre wspaniałe historie."

Starcia Snapdragon Pro Series India można oglądać tutaj, zaczynając od startu 1. sezonu Snapdragon Mobile Open India 12 czerwca. Więcej informacji na temat serii można znaleźć na https://india.snapdragonproseries.com/ oraz na kanałach Snapdragon Pro Series na platformach Twitter, Facebook, oraz Instagram. Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych wkrótce.

Więcej ogólnych informacji można znaleźć na https://about.eslgaming.com/ oraz na oficjalnych kanałach ESL Gaming w serwisach Twitter, Facebook, Instagram i LinkedIn.   

ESL/ as/

Powiązane tematy:

esport