F1 wprowadza zmiany na torach
fot. EA
News

F1 wprowadza zmiany na torach

F1 wprowadza zmiany na torach

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Zmianach na trasach w Hiszpanii, Australii i Abu Dhabi stawiają na większą rywalizację i więcej okazji do wyprzedzania

Codemasters® razem z Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) ogłaszają zmiany w grze F1® 22 na torach Hiszpanii, Australii i Abu Dhabi aby lepiej oddać w grze modyfikacje wprowadzone na prawdziwych torach. Wszystkie ulepszenia zostały zaprojektowane z myślą o większej rywalizacji w nowej erze wyścigów Formuły 1®, którą zapoczątkowało wprowadzenie nowych bolidów i przepisów w Mistrzostwach Świata Formuły 1 2022™. Materiały z wprowadzonymi zmianami dostępne są do pobrania TUTAJ.

Hiszpania

  • Zakręt 10. ma teraz nowy układ, a zakręty 10-14. zostały zaktualizowane o nowe strefy poza torem oraz nowy typ krawężników przy torze

 

Australia

  • Tor Albert Park Circuit został przebudowany z wykorzystaniem danych LIDAR, dzięki czemu ma lepiej odzwierciedlone wysokość i pochylenie. W strefach zewnętrznych zmieniono położenie ścian, a krawężniki zastąpiono nowymi wersjami fotogrametrycznymi. Na torze wprowadzono wiele zmian, m.in. nowy układ zakrętów 1, 3, 6, 8/9 (w miejsce szykany), 11, 12 i 13.

 

Abu Dhabi

  • Zakręt 5. na torze Yas Marina, na którym Verstappen wyprzedził Hamiltona, aby zapewnić sobie mistrzostwo świata Formuły 1™ w 2021 roku, uległ zmianie - usunięto szykanę przed nawrotem. Wiraż został przebudowany dając kierowcom większe pole manewru. Szykana na zakręcie 9. i 90-stopniowe zakręty są teraz jednym zakrętem, zastępując zakręty 11-14. Wreszcie zakręty 13-15 zostały zaokrąglone wokół hotelu, aby umożliwić samochodom ściganie się bliżej.

 

Więcej informacji o zmianach na torach w Hiszpanii, Australii i Abu Dhabi dostępne na stronach Formuły 1 poświęconych odpowiednim GP. 

F1® 22 ukaże się 1 lipca 2022 roku na platformach PlayStation®5, Xbox Series X|S, PlayStation®4, Xbox One i PC za pośrednictwem EA App, Origin, Steam i Epic Store. Gracze mogą złożyć zamówienie przedpremierowe na cyfrową wersję F1® 22 Champions Edition, aby uzyskać dodatkową zawartość i dostęp do gry o trzy dni wcześniej.

Więcej informacji na temat gry F1® 22 dostępne jest na oficjalnej stronie internetowej gry oraz na kanałach społecznościowych w platformach Instagram, Twitter i YouTube

EA/ as/

Powiązane tematy:

EA