FIFA 23 zabrzmi lepiej niż poprzedniczki
fot. EA
News

FIFA 23 zabrzmi lepiej niż poprzedniczki

FIFA 23 zabrzmi lepiej niż poprzedniczki

Zespół EndGame

Zespół EndGame

EA SPORTS™ na nowo definiuje brzmienie w ścieżce dźwiękowej FIFA 23


 

Oficjalny zwiastun ścieżki dźwiękowej FIFA 23 jest już dostępny

Wyczekiwana ścieżka dźwiękowa do FIFA 23 zawiera utwory artystów takich jak Stromae, Danger Mouse, Gorillaz, Bad Bunny, Jack Harlow, ROSALÍA, M.I.A. i wielu innych.

Electronic Arts Inc (NASDAQ: EA) ujawniło oficjalną ścieżkę dźwiękową do długo wyczekiwanej EA SPORTS™ FIFA 23, zapowiadając kawałki, które będą towarzyszyć graczom w dotychczas najbardziej rozbudowanej grze z serii FIFA. 

Ścieżka dźwiękowa FIFA 23, zawiera ponad 100 utworów różnych wykonawców i wykracza poza granice gatunków, łącząc głosy artystów z całego świata. Na liście utworów znalazły się zarówno światowe przeboje Bad Bunny i Yeah Yeah Yeahs, jak i wschodzące gwiazdy, takie jak Baby Tate, Ibeyi i Pheelz.  

"Tegoroczna ścieżka dźwiękowa pokazuje ogrom światowego zainteresowania grą, skupiając artystów z całego świata" - powiedziała Raphaella Lima, Global Music Marketing Director w EA. "Chcieliśmy podkreślić znaczenie naszej globalnej społeczności piłkarskiej poprzez muzykę i jesteśmy podekscytowani współpracą z tą niesamowitą grupą artystów, aby dostarczyć piosenki i hymny do najbardziej rozbudowanej FIFY w historii". 

Fani mogą też wyrazić swoją sympatię dla ulubionych muzyków poprzez stroje FIFA Ultimate Team™ zaprojektowane przez takich artystów, jak Jack Harlow, ROSALÍA, Pheelz, Central Cee i innych. Spersonalizowane zestawy, zaprojektowano tak, aby uosabiały wyjątkową osobowość każdego artysty, a będą one dostępne do odblokowania w serii wyzwań, już od 27 września*.

Ścieżka dźwiękowa menu wita graczy 57 utworami od ich ulubionych wykonawców, takich jak FKA Twigs, Flume, MILKBLOOD, Phoenix, Sampa The Great, ODESZA i wielu innych. Playlista prezentuje różnorodne brzmienia, od angolskiej piosenkarki pop, PONGO, po argentyńskich hip-hopowców, jak Trueno i wiele więcej.  

Dodatkowo, tegoroczna ścieżka dźwiękowa trybu Volta, jeszcze lepiej oddaje autentyczny, odważny klimat ulicznego futbolu dzięki kawałkom od Nasa, Denzela Curry'ego, Quevedo, Remiego Wolfa i innych. Starannie dobrana mieszanka hip-hopu, alternatywy, elektroniki i popu przenosi graczy bezpośrednio do brutalniejszej odsłony piłki nożnej.

Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie
Obraz zawierający tekst

Opis wygenerowany automatycznie

Pełna ścieżka dźwiękowa FIFA 23 dostępna jest już teraz, w serwisie Spotify

Fani już teraz mogą także czekać na nowości zmierzające do ścieżki dźwiękowej jeszcze tej jesieni. 

Gra FIFA 23 jest tworzona przez EA Vancouver i EA Romania i będzie dostępna na całym świecie na platformy PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, Stadia, PS4 i Xbox One 30 września.

*Wcześniejszy dostęp do FIFA 23 Ultimate Edition rozpoczyna się 27 września 2022.

Powiązane tematy:

EA
FIFA