Game and Glory: Przełomowy dokument o esporcie
fot. Materiały promocyjne/ESL
ESPORT

Game and Glory: Przełomowy dokument o esporcie

Game and Glory: Przełomowy dokument o esporcie

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Łzy, gniew i radość: ESL i BBC Studios prezentują esportowy film dokumentalny "Game and Glory"

ESL, część ESL FACEIT Group oraz BBC Studios, odpowiedzialne za tworzenie treści dla BBC, wiodącego światowego dostawcy telewizji publicznej, z dumą prezentują nadchodzący film dokumentalny "Game and Glory". Jego premiera odbędzie się już 24 stycznia 2023 roku o godzinie 17:00 na kanałach Twitch i YouTube CS ESL. Na Twitchu możecie oglądać premierę razem z wielce popularnym Brazylijskim streamerem - Gaulesem i wieloma innymi twórcami.

W "Game and Glory" widzowie poznają z od prywatnej strony między innymi Oleksandra "s1mple" Kostylieva (NaVi), Kaike "KSCERATO" Cerato (FURIA) i Caspera "cadiaN" Møllera (Heroic). Dowiedzą się też, o czym myśleli podczas rywalizacji na mistrzostwach Intel® Extreme Masters (IEM) w Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) Major w Rio de Janeiro w Brazylii. Dokument prezentuje ich ścieżkę wiodącą do zdobycia najważniejszego esportowego tytułu i dostarcza niezliczoną ilość pełnych emocji scen i nerwowych akcji. Streamer CS:GO Alex "MACHINE" Richardson wprowadzi widza w świat "Game and Glory" i pozwoli poznać go z bliska.

"Major Rio był wyjątkowy z wielu różnych powodów dla wielu różnych ludzi" - mówi Alex "MACHINE" Richardson. "Dwa lata przygotowań i tłum, jak żaden inny. To pierwszy wyjazd, który tak wbija się w pamięć, a do tego na kluczowym dla krajobrazu Counter-Strike'a kontynencie. To był wyjątkowy, pierwszy raz dla nas wszystkich, ale z pewnością nie ostatni!".

"Udział w filmie dokumentalnym był naprawdę spoko, bo pozwolił mi pokazać trochę mojej rodziny, to skąd pochodzę, co robiłem jako dziecko, jaka atmosfera panuje u nas w domu, kiedy startuję w zawodach i jak to ogólnie wygląda" - mówi Kaike "KSCERATO" Cerato. "Możliwość przedstawienia mojej rodziny w dokumencie, to niezwykła satysfakcja. Czułem się spełniony i oni z pewnością też, bo po 13 latach grania nie wyobrażaliśmy sobie, że dojdziemy do tego miejsca."

Na potrzeby filmu dokumentalnego "Game and Glory", BBC Studios uchwyciło spektakularną atmosferę IEM Rio Major, a także ogromne wsparcie i pasję fanów będących na miejscu. Od 31 października 2022 roku do 13 listopada 2022 roku EFG było gospodarzem największego w historii turnieju w CS:GO rangi Major z łączną pulą nagród w wysokości 1 250 000 dolarów. Stał się on najczęściej oglądanymi rozgrywkami ESL i trzecimi najczęściej oglądanymi zawodami CS:GO wszech czasów. Podczas pierwszych dwóch etapów turnieju 3 500 fanów codziennie przychodziło oglądać turniej na miejscu, a podczas czterech finałowych dni 14 000 fanów doświadczyło na żywo atmosfery, jakiej próżno szukać gdziekolwiek indziej.

A group of people on a stage

Description automatically generated with medium confidence


Nawet jeśli już wiesz, kto został mistrzem, atmosfera filmu kompletnie Cię wciągnie.

Oglądaj premierę "Game and Glory" już 24 stycznia 2023 roku o godzinie 17:00 na YouTube lub dołącz do wspólnego oglądania na Twitchu w tym samym czasie.

Po więcej informacji, odwiedź BBC Studios, sprawdź ESL Pro Tour CS:GO i bądź na bieżąco, śledząc ESL CS na Twitterze, Facebooku i Instagramie

Aby uzyskać więcej ogólnych informacji, odwiedź eslfaceitgroup.com lub śledź ESL FACEIT Group i ESL na LinkedIn, Facebooku, Twitterze i Instagramie.

ESL/ as/

Powiązane tematy:

esport