Graj w Fortnite i wygraj fortunę
fot. Materiały promocyjne
ESPORT

Graj w Fortnite i wygraj fortunę

Graj w Fortnite i wygraj fortunę

Zespół EndGame

Zespół EndGame

DreamHack Summer powraca w czerwcu z dwoma turniejami Fortnite o łącznej puli nagród 200 000 dolarów

Turnieje solo dla trybów gry Zero Build i Build Battle Royale otwarte dla wszystkich uczestników LAN

DreamHack, część ESL FACEIT Group, ogłosił dziś dołączenie dwóch turniejów Fortnite do programu festiwalu DreamHack Summer w Jönköping, w Szwecji, w dniach 18-21 czerwca 2022 roku. Oba turnieje będą rozgrywane w trybie solowej rozgrywki, a ich pula nagród wynosi po 100 000 dolarów. W jednym z nich wykorzystany zostanie klasyczny tryb Battle Royale, a w drugim nowy tryb Zero Build. 

Rozgrywki są otwarte dla wszystkich uczestników LAN-a podczas DreamHack Summer. Kwalifikacje odbędą się w dniu otwarcia, natomiast play-offy w niedzielę i poniedziałek. Wszystkie rozgrywki będą transmitowane na żywo na platformie Twitch.tv

"Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaoferować naszej społeczności możliwość rywalizacji w Fortnite" - powiedział Artem Bykov, General Manager, Game Management w ESL Gaming - "DreamHack i Fortnite tworzą idealną parą, ponieważ obie marki skupiają się na dostarczaniu naszej społeczności wspaniałych doświadczeń, a ponowne połączenie sił w celu sprowadzenia tych prestiżowych, a zarazem dostarczających świetnej rozrywki turniejów do Szwecji jest niesamowite."

Od 2019 roku DreamHack organizuje dla społeczności turnieje Fortnite na dużą skalę, z czego pierwsze dwa odbyły się podczas DreamHack Winter 2019 i DreamHack Anaheim 2020. Podczas pandemii zawody DreamHack Open Featuring Fortnite przeniosły się do sieci i przez cały czas trwania zgromadziły rzesze graczy z różnych regionów. 

Dodatkowe informacje na temat tegorocznych zawodów Fortnite są dostępne na oficjalnej stronie DreamHack Summer. Znajdziecie tam szczegóły dotyczące struktury turnieju, sposobu uczestnictwa, harmonogramu i wiele więcej. 

ESL/ as/

Powiązane tematy:

esport