Idris Elba w Cyberpunku 2077! Zobacz zwiastun!
fot. Materiały promocyjne
News

Idris Elba w Cyberpunku 2077! Zobacz zwiastun!

Idris Elba w Cyberpunku 2077! Zobacz zwiastun!

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Idris Elba dołącza do obsady Widma wolności. Nowy zwiastun dodatku do Cyberpunka 2077

CD PROJEKT RED zaprezentował nowy zwiastun Widma wolności, nadchodzącego rozszerzenia do gry Cyberpunk 2077, w trakcie gali The Game Awards 2022. Zwiastun ujawnia nowego członka obsady oraz zawiera nieprezentowane wcześniej ujęcia z gry.


 

Zwiastun zaprezentowany podczas wydarzenia The Game Awards 2022 pozwala przyjrzeć się nowej lokacji, w której będzie rozgrywać się akcja Widma wolności, znanej jako Dogtown, zobaczyć nowe ujęcia z rozgrywki, a także poznać nowe postacie. 

Głównym bohaterem zwiastuna jest Solomon Reed, w którego wciela się Idris Elba (Luther, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, Sonic 2: Szybki jak błyskawicaLegion samobójców: The Suicide Squad). Aktor dołącza tym samym do Keanu Reevesa, który w Widmie wolności powróci w roli Johnny’ego Silverhanda. Solomon Reed to doświadczony agent tajnych służb Nowych Stanów Zjednoczonych, który wspólnie z V wyruszy na szalenie niebezpieczną misję.

Po zaprezentowaniu zwiastuna publiczność miała także szansę usłyszeć specjalną wiadomość od Idrisa Elby dotyczącą jego występu w Widmie wolności.