Kobiety w grze! National Women’s Soccer League w FIFA 23
fot. EA
News

Kobiety w grze! National Women’s Soccer League w FIFA 23

Kobiety w grze! National Women’s Soccer League w FIFA 23

Zespół EndGame

Zespół EndGame

National Women’s Soccer League - najlepsza zawodowa liga kobiet w USA, jest już dostępna w EA Sports™ FIFA 23

 

 

EA Sports zwiększa swoje zaangażowanie w kobiecy futbol, dodając profesjonalną amerykańską ligę kobiecą - National Women's Soccer League (NWSL), która dostępna jest już teraz w grze EA Sports™ FIFA 23.

Fani na całym świecie mogą teraz doświadczyć jeszcze bardziej autentycznej reprezentacji kobiecego futbolu, ponieważ wszystkie 12 drużyn NWSL i wszystkie zawodniczki są dostępne w trybach Szybkiego meczu, Turnieju, Sezonu Online / Sezonu w kooperacji i w Meczach towarzyskich online. Do gry zawitały także cztery stadiony NWSL oraz autentyczne stroje, trofea, cieszynki i twarze zawodniczek.

Na początku tego miesiąca, w ramach kontynuacji zaangażowania w podnoszenie poziomu i autentyczną reprezentację gry kobiet, EA Sports ogłosiło współpracę z NWSL i NWSLPA. Nowe partnerstwo daje fanom sportu i gier możliwość większego zaangażowania się w życie swoich ulubionych zawodniczek i klubów także poza dniami meczowymi.

 

Sezon NWSL 2023 rozpocznie się w sobotę 25 marca, a w weekend otwarcia 11. kolejki ligi wystąpi wszystkie 12 drużyn. Zarówno sezon zasadniczy, jak i 2023 UKG NWSL Challenge Cup pojawią się na platformach CBS Sports, w tym CBS Television Network, CBS Sports Network i Paramount+.

FIFA 23 jest tworzona przez EA Vancouver i EA Romania i jest już dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PS4 i Xbox One.

Po więcej informacji na temat nowości w FIFA 23, wejdź na oficjalną stronę gry.

EA/ as/

Powiązane tematy:

esport