Liga Mistrzyń nareszcie w FIFA 23
fot. EA
News

Liga Mistrzyń nareszcie w FIFA 23

Liga Mistrzyń nareszcie w FIFA 23

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Liga Mistrzyń UEFA już dostępna w EA SPORTS™ FIFA 23

 

EA SPORTS zwiększyło dziś swoje zaangażowanie w kobiecą piłkę nożną, dodając rozgrywki fazy pucharowej Ligi Mistrzyń UEFA (UEFA Women's Champions League - UWCL), które są już dostępne w grze EA SPORTS FIFA 23.

Kibice z całego świata mają teraz możliwość doświadczenia zmagań najlepszych klubów i zawodniczek na świecie - w grze dostępne są Juventus F.C. Women, Real Madrid Femenino, Chelsea F.C. Women, Manchester City W.F.C., Olympique Lyonnais Féminin, Paris Saint-Germain Féminine, Arsenal W.F.C., VfL Wolfsburg i Eintracht Frankfurt.

Gracze będą mogli wskoczyć do gry i brać udział w UWCL w trybach Szybki mecz, Turniejowym i Sezonach online (1 na 1 i współpraca) oraz Meczach towarzyskich online. W grze dostępna będzie autentyczna reprezentacja UWCL wraz z trofeum, hymnem, nakładkami na transmisje i tablicami reklamowymi.

Jesienią ubiegłego roku EA SPORTS ogłosiło wieloletnie partnerstwo z UWCL, które pozwala obu stronom dostarczać jeszcze lepszych wrażeń fanom kobiecego futbolu na całym świecie.

Więcej szczegółów na temat klubowej piłki nożnej kobiet w grze FIFA 23 można znaleźć tutaj.

Gra FIFA 23 jest tworzona przez EA Vancouver i EA Romania i jest dostępna na całym świecie na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, PS4 i Xbox One. Najnowsze wiadomości publikowane są na oficjalnych profilach @EASPORTSFIFA na Twitterze, Instagramie i YouTube. 

Szczegóły dotyczące najnowszych aktualizacji FIFA 23 dostępne są na oficjalnej stronie gry.

EA/ as/

Powiązane tematy:

EA
FIFA