Narcos jako gra? Już w następnym roku
fot. Materiały promocyjne
News

Narcos jako gra? Już w następnym roku

Narcos jako gra? Już w następnym roku

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Mroczne połączenie dwóch uniwersów

Movie Games i True Games Syndicate mają przyjemność ogłosić produkcję nowego tytułu – DDS x Narcos, narracyjny symulator o świecie zbrodni. Narcos to populatny serial produkcji firmy Gaumont i dostępny na platformie Netflix. Gra dostępna będzie na PC.
Gra dzieje się w latach 80. Gracz wciela się w postać byłego agenta CIA, którego pewne okoliczności zmusiły do zajęcia się handlem narkotykami. Historia tego narracyjnego symulatora dzieje się w Meksyku i Stanach zjednoczonych.

DDS x Narcos to samodzielny crossover hitu Drug Dealer Simulator z popularnym serialem telewizyjnym Narcos. DDS to pierwszoosobowy symulator, w którym gracz buduje swoje imperium narkotykowe w podupadłym amerykańskim mieście Ghetto. Gra stała się bestsellerem Steam zaraz po premierze i na chwilę obecną oferuje sześć darmowych aktualizacji, wprowadzających nowe mechaniki, mapy i dziesiątki godzin rozgrywki. W 2022 roku DDS2 zostało zapowiedziane na Steam i szybko pojawiło się na liście najchętniej wishlistowanych gier na platformie Steam.

DDS x Narcos to crossover oryginalnego Drug Dealer Simulatora, który dzieję się w późnych latach 80. Łączy on uniwesum serii DDS ze światem znanym z popularnych seriali Narcos i Narcos: Mexico. Gracze będą mogli prowadzić nielegalną działalność po obu stronach granicy w lokalizacjach znanych z obu ukochanych przez widzów i graczy franczyz.
– Na tym projekcie ukonstytuował się trzon wewnętrznego zespołu, który będzie rozbudowywany pod kątem kolejnych tytułów. Tak duże IP przyciągnęło do teamu wyjątkowe osoby i kończąc obecną produkcję, spółka będzie posiadała silny i doświadczony zespół, gotowy podjąć kolejne wyzwania. Następnym etapem naszych prac będzie zaprezentowanie gameplay trailera gry – mówi Paweł Hekman, CEO True Games Syndicate.

– Cieszę się z dotychczasowego przebiegu prac i uważam, że tytuł DDS x Narcos może stanowić silny fundament do dalszego rozwoju True Games Syndicate, czyniąc z niego podmiot zarówno niezależny jak i istotny dla funkcjonowania grupy kapitałowej – dodaje Mateusz Wcześniak, CEO Movie Games.

DDS x Narcos będzie dostępny na PC w 2024 roku.

Movie Games/ as/

Powiązane tematy:

zapowiedzi
PC