Odliczanie do święta esportu - rozpoczęte
fot. Materiały promocyjne/Steam
ESPORT

Odliczanie do święta esportu - rozpoczęte

Odliczanie do święta esportu - rozpoczęte

Zespół EndGame

Zespół EndGame

ESL zaczyna odliczanie

Nadszedł ten czas w roku, kiedy ponownie możemy rozpocząć odliczanie do jednej z najlepszych imprez esportowych na świecie. ESL Gaming, część ESL FACEIT Group, zapowiada Intel Extreme Masters Katowice 2023, którego finałowy weekend z udziałem publiczności odbędzie się w terminie 10-12 lutego. Przyszłoroczna edycja turnieju oznacza też powrót uwielbianej przez odwiedzających strefy IEM EXPO – 8000m2 przestrzeni targowej wypełnionej aktywnościami, nowościami technologicznymi i gamingowymi, rywalizacją i licznymi, innymi atrakcjami. 

Materiał wideo z zapowiedzią dostępny jest pod TYM ADRESEM.

IEM Katowice 2023 to powrót rywalizacji esportowej na najwyższym światowym poziomie. Tradycyjnie już dla kibiców zorganizowane zostaną dwa emocjonujące turnieje. Pierwszym z nich jest walka w CS:GO, gdzie 24 topowe drużyny z całego świata zawalczy o pulę nagród w wysokości 1 000 000 USD! Druga część rywalizacji odbędzie się w grze StarCraft II, gdzie w bezpośrednich pojedynkach zawalczy 36 zawodników, a stawką będzie 500 000 USD oraz tytuł Mistrza Świata. 

Sprzedaż biletów na Intel Extreme Masters Katowice 2023 rusza już pojutrze, 22 września, od godziny 15:00. Więcej informacji na ten temat dostępne jest na stronie internetowej wydarzenia

Razem z zapowiedzią IEM Katowice 2023, ESL Gaming ogłasza też powrót do Katedry Counter-Strike. Już na przełomie lipca i sierpnia 2023, po raz 7. w historii, odbędzie się Intel Extreme Masters Cologne 2023. 

ESL/ as/

Powiązane tematy:

esport