Testuj gry z... CD Projekt RED!
fot. Materiały promocyjne
News

Testuj gry z... CD Projekt RED!

Testuj gry z... CD Projekt RED!

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Ruszają zapisy do oficjalnego programu playtestów CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED, twórcy gry Cyberpunk 2077, serii gier Wiedźmin oraz GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej, ogłaszają start nowej inicjatywy skierowanej do graczy w postaci programu RED Playtesting.

Program RED Playtesting skierowany jest do wszystkich fanów i fanek gier wideo chcących uczestniczyć “od kuchni” w procesie tworzenia nowych produkcji studia CD PROJEKT RED w roli testerów i testerek. W trakcie playtestów zespół badawczy będzie zbierać cenne uwagi uczestników i uczestniczek, które następnie posłużą do ulepszenia wybranych elementów tworzonych przez studio gier oraz przystosowania ich do wymagań i oczekiwań graczy na całym świecie.

Udział w programie jest bezpłatny. Do RED Playtesting może już dziś zapisać się każda zainteresowana osoba powyżej 16. roku życia, która posiada konto na platformie GOG. Testy będą odbywać się stacjonarnie w siedzibie studia CD PROJEKT RED w Warszawie, a w późniejszym czasie — także w innych lokalizacjach. Studio będzie kontaktowało się z wybranymi kandydatami i kandydatkami, biorąc pod uwagę ich profil gracza oraz tematykę aktualnie prowadzonych badań.
 

Więcej informacji na temat programu RED Playtesting oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na oficjalnej stronie.

CD Projekt RED/ as/