Wiedźmin 3 pełen błędów? Są pierwsze hotfixy
fot. Materiały promocyjne/Twitter
News

Wiedźmin 3 pełen błędów? Są pierwsze hotfixy

Wiedźmin 3 pełen błędów? Są pierwsze hotfixy

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Premiera (nie) bez problemów

Edycja next genowa Wiedźmina 3, choć wprowadza wiele pozytywnych nowości i przenosi kultową grę na następną generację, to nie obyło się bez problemów.

Gracze operujący na komputerach osobistych PC zgłaszali błędy dotyczące spadku ilości klatek, problemy z płynnością czy nawet bardziej krytyczne problemy. Niestety także wersje last-gen mają problemy - odbiorcy PS4 wskazują, że gra uniemożliwia im ręczne zapisywanie stanu gry. 

Teraz jednak CD Projekt odpalił hotfixy… niestety na razie tylko na PC.

Nasz redaktor ocenił next-genowego Wiedźmina 3 bardzo pozytywnie (analizował wersję Xbox Series X), pisząc: 

Next-genowy update może skłonić Was do powrotu do gry. Oczywiście mam świadomość problemów na jakie trafiają gracze na PC ale sam nie wypowiem się w tej materii - testowałem ściśle wersję Xbox Series X i, cóż, tu wszystko działało bez zarzutu. Istotnie jest to najlepsza wersja Wiedźmina 3 jaką otrzymaliśmy, a biorąc pod uwagę, że gra jest ogromną, cóż - myślę, że spędzimy nad nią trochę czasu… oczekując na kolejną produkcję!

Niestety obecnie widać, że kolejna, po Cyberpunku 2077, dużą premiera CD Projektu zmaga się z problemami. Dobrze jednak, że firma działa na rzecz naprawy nieprawidłowości.

Twitter/ as/

 

Powiązane tematy:

CD Projekt RED
Wiedźmin