Wilkołaki dotarły Simsów
fot. EA
News

Wilkołaki dotarły Simsów

Wilkołaki dotarły Simsów

Zespół EndGame

Zespół EndGame

Tak zmieni się życie Waszych Simów!

Najnowszy pakiet rozgrywki The Sims 4 Wilkołaki jest już dostępny na PC i Mac na platformach Origin i Steam oraz konsolach PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S oraz Xbox One.

 

Wilkołaki to pakiet idealny dla Simomaniaków, którzy uwielbiają przygody po zachodzie słońca. Na graczy czeka wycie do księżyca, tworzenie groźnej watahy i przemiana w nowe, dzikie wersje samych siebie. Wybierz ścieżkę samotnego wilka, bądź częścią watahy lub stań się alfą - to tylko część Twojej wilkołaczej tożsamości.

 

 

Odkryj miasto Moonwood Mill - stare miasto fabryczne, niegdyś wypełnione gwarem i dźwiękiem pobliskiego tartaku, obecnie graniczące z nieokiełznaną dziczą, zamieszkane przez odosobnioną społeczność wilkołaków. Gracze mogą nurkować w jeziorze Lunvik, przemieszczać się po mieście sekretnymi podziemnymi tunelami i gromadzić się w specjalnym miejscu „do wycia”. Tylko nie zbaczaj za bardzo z drogi, bo możesz natknąć się na Grega, miejscowego zdziczałego wilkołaka.

 

The Sims 4 Wilkołaki wprowadza też szereg opcji tworzenia wewnętrznego likantropa Simów m.in. edycję struktury twarzy, uszu, oczu czy bródki.

 

W ramach przygotowań The Sims 4 Wilkołaki, deweloperzy podjęli współpracę z popularnym wśród społeczności Simomaniaków twórcą, Jamesem Turnerem. James pomagał przy tworzeniu czterech parceli w Moonwood Mill, w tym baru Pod Ponurym Kłem, gdzie Simowie mogą spotykać się z mieszkańcami i odkrywać tajną podziemną ścieżkę, oraz biblioteki, która dzięki wysłużonemu sprzętowi do ćwiczeń i obserwatorium może pochwalić się czymś więcej niż książkami.

 

Więcej na temat nowego pakietu rozgrywki znajdziesz w najnowszym wpisie na stronie The Sims. Dodatkowe materiały prasowe są już dostępne na EA Press Portal.

Najnowsze informacje o The Sims 4 znajdziesz na Twitterze, Instagramie, Tiktoku, oficjalnym fanpage’u The Sims na Facebooku oraz na stronie TheSims.com.

EA/ as/

Powiązane tematy:

EA